Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 17, 2018 in Nie tylko kuchnia |

Klub muzyczny w dużym mieście? Postaw na Poznań

W stolicy Wielkopolski nie brakuje miejsc w, których gorączkę sobotniej nocy odczuwać możemy do rana. Większość z nich czynna jest przez 6 lub7 dni w tygodniu, a właściciele wręcz prześcigają się w sposobach na zdobycie klienta.

Znaczna część poznańskich lokali oferuje bardzo atrakcyjne ceny i promocje na napoje wyskokowe, po ty by dopasować się nie tylko do gustów muzycznych, ale również do portfeli swoich bywalców. W wielu z punktów na imprezowej mapie Poznania znajdziemy zniżki dla Pań podczas znanym nam wszystkich cyklów cotygodniowych imprez „Ladys First”. W praktycznie każdym z klubów obowiązują zniżki także studenckie.

Najwięcej miejsc do zabawy zlokalizowane jest w pobliżu Starego Rynku i ulic od niego odchodzących. Tam muzyka gra przez większość tygodnia do białego rana, a zmęczeni wyczerpującym tańcem mogą również skorzystać z ofert pobliskich restauracji oraz barów.

Praktycznie w każdym miejscu, które uznać można za klub Poznań oferuje inną muzykę i inny klimat. W tym mieście wszyscy znajda coś dla siebie. Są lokale, w których królują znane wszystkim szlagiery szalonych lat 70., 80., i 90. Oraz takie, gdzie z konsolety leci wręcz nawołujące do wesołych podrygów disco. Dla niekoniecznie młodszych, w końcu gust muzyczny to w pewnym sensie stan umysłu, organizowane są imprezy w rytmach house, electro. Nie brakuje miejsc, w których parkiet do czerwoności rozgrzewa latino, salsa, dancehall, czy reageton. W poznańskich imprezowaniach zabraknąć nie może też stricte klubowej muzyki.

 

BBB Poznań